Tenis: Monica Niculescu a pierdut în primul tur al probei feminine de dublu la Australian Open

Tenis: Monica Niculescu a pierdut în primul tur al probei feminine de dublu la Australian Open
Scris de Realitatea din Spania Publicat: 17 ian. 2024, 11:30
Niculescu şi Martins, capi de serie numărul 15, au jucat o oră şi 13 minute
Citește și
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Spania și pe Google News



























