Românii din diasporă se întorc din vacanța de iarnă - Aglomerație la frontierele României

Românii din diasporă se întorc din vacanța de iarnă - Aglomerație la frontierele României
Scris de Realitatea din Spania Publicat: 6 ian. 2024, 16:24
Cel mai aglomerat este la punctele de trecere a frontierei de la Nădlac
Citește și
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 08:25Punct de cotitură în Golful Persic! Strâmtoarea Ormuz se redeschide, iar evacuările sunt în desfășurare
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Spania și pe Google News



























