Ora 12:00, Călin Georgescu plantează în direct copaci, la Televiziunea Poporului, și îi cheamă pe români să-i fie alături

Călin Georgescu plantează în direct copaci
Fostul candidat la prezidențiale, Călin Georgescu, plantează astăzi copaci în direct, în fața românilor! Politicianul suveranist blocat de sistem i-a îndemnat pe oameni să se implice în acțiunea salvării, lansând inițiativa „Ziua Sădirii Arborelui”.
Georgescu a afirmat că gestul ar trebui făcut în toată țara, de la curțile școlilor până la gospodării, și îi îndeamnă pe oameni să se implice „pentru binele țării”. Realitatea Plus va avea transmisiuni eveniment în fiecare oră, veti vedea imagini impresionante la televiziunea poporului.
Într-un mesaj pe rețele de socializare, Călin Georgescu le-a dezvăluit susținătorilor săi și tuturor romkânilor cărora le pasă de viitorul țării lor locul unde el va participa personal la plantarea unor copaci.
Citește și:
- 20:05 - Ninel Peia: Lecția dronei din Marea Neagră! Avem nevoie de un sistem integrat de apărare asimetrică a Dobrogei și Mării Negre (SIAAD-MN).
- 15:04 - Alertă în SUA după primul caz de infestare cu „musca viermilor de carne” din ultimii 60 de ani
- 14:56 - Planul Roșu, dezactivat după alerta cu dronă din Portul Constanța. Toate restricțiile au fost ridicate
- 14:20 - Drona explodată în Portul Constanța. Faleza Cazinoului din Constanța, evacuată. S-a emis RO-Alert și pentru Costinești
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Spania și pe Google News













